Slike DR.HAUSCHKA Млеко за чистење
Slike DR.HAUSCHKA Млеко за чистење

DR.HAUSCHKA Млеко за чистење

Anni Farm
1.288ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Смирувачко млеко за чистење
Млекото за чистење ја отстранува нечистотијата и шминката, ја негува кожата и ја подготвува за понатамошната нега која вклучува тонизирање и заштита. Оваа нежна емулзија е основна нега за чувствителната кожа. Композиција од детелина камењарка, масло од јојоба и масло од бадем, која го одржува природниот заштитен хидролипиден слој на кожата.
За сите типови на кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
AW08C8YGA9

EAN /   код

EAN /   код
4020829052871
1.288ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Смирувачко млеко за чистење
Млекото за чистење ја отстранува нечистотијата и шминката, ја негува кожата и ја подготвува за понатамошната нега која вклучува тонизирање и заштита. Оваа нежна емулзија е основна нега за чувствителната кожа. Композиција од детелина камењарка, масло од јојоба и масло од бадем, која го одржува природниот заштитен хидролипиден слој на кожата.
За сите типови на кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
AW08C8YGA9

EAN /   код

EAN /   код
4020829052871

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.