Slike DR.HAUSCHKA Регенеративен серум 30ml
Slike DR.HAUSCHKA Регенеративен серум 30ml

DR.HAUSCHKA Регенеративен серум 30ml

ПЗУ Аптека Полин
2.860 ДЕНЗаштеда 572 ДЕН
2.288ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 08/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Регенеративен серум
Обновува, ревитализира и ја тонизира зрелата кожа
Регенеративниот серум на зрелата кожа и дава чувство на виталност и го зајакнува нејзиниот тонус.
Композиција на екстракт од семки на дуња ја регулираат влагата, додека црвената детелина богата со изофлавони и виталната билка бриофилиум ги поттикнуваат регенерирачките процеси на кожата.
Овој немасен серум наменет е за ноќна и дневна нега на зрела кожа, која видливо ја ревитализира, ги ублажува брчките и ја прави свежа и цврста.
Ја смирува чувствителната кожа склона кон црвенило.
За зрела кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
JYYEFAA4RW

EAN /   код

EAN /   код
4020829007086
2.860 ДЕНЗаштеда 572 ДЕН
2.288ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 08/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Регенеративен серум
Обновува, ревитализира и ја тонизира зрелата кожа
Регенеративниот серум на зрелата кожа и дава чувство на виталност и го зајакнува нејзиниот тонус.
Композиција на екстракт од семки на дуња ја регулираат влагата, додека црвената детелина богата со изофлавони и виталната билка бриофилиум ги поттикнуваат регенерирачките процеси на кожата.
Овој немасен серум наменет е за ноќна и дневна нега на зрела кожа, која видливо ја ревитализира, ги ублажува брчките и ја прави свежа и цврста.
Ја смирува чувствителната кожа склона кон црвенило.
За зрела кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
JYYEFAA4RW

EAN /   код

EAN /   код
4020829007086
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.