Slike DR.THEISS Мукоплант добра ноќ сируп 250ml
Slike DR.THEISS Мукоплант добра ноќ сируп 250ml

DR.THEISS Мукоплант добра ноќ сируп 250ml

ПЗУ Аптека Полин
360ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Сирупот Мукоплант тегавец
Добра ноќ е граничен производ, наменет е за употреба кај деца и возрасни.
Освен екстракт од тегавец, содржи и екстракти од тимјан, маточина и камилица.
Мукоплант тегавец Добра ноќ, може да се зема и преку ден и навечер за олеснување на дразнењето на горните дишни патишта и одржување на нормален сон.Сирупот дополнително содржи и Витамин Ц, кој придонесува за нормална функција на имуниот систем, намалување на заморот и исцрпеноста.

Спецификации

Бренд
DR.THEISS

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JW34K8FU1S

EAN /   код

EAN /   код
4016369871218
360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сирупот Мукоплант тегавец
Добра ноќ е граничен производ, наменет е за употреба кај деца и возрасни.
Освен екстракт од тегавец, содржи и екстракти од тимјан, маточина и камилица.
Мукоплант тегавец Добра ноќ, може да се зема и преку ден и навечер за олеснување на дразнењето на горните дишни патишта и одржување на нормален сон.Сирупот дополнително содржи и Витамин Ц, кој придонесува за нормална функција на имуниот систем, намалување на заморот и исцрпеноста.

Спецификации

Бренд
DR.THEISS

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JW34K8FU1S

EAN /   код

EAN /   код
4016369871218
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.