Slike ДРВЕНО  КАТЧЕ Древна даска MR & MRS
Slike ДРВЕНО  КАТЧЕ Древна даска MR & MRS

ДРВЕНО КАТЧЕ Древна даска MR & MRS

ДРВЕНО КАТЧЕ
720 ДЕНЗаштеда 72 ДЕН
648ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

🔪✨ “Mrs. Always Right” Даска за сечење! 💖🍴

🌟 Подарок за во кујната, за вашата љубов - ТАА СЕКОГАШ Е ВО ПРАВО!
Докажете и готоа сега со нашата персонализирана даска.
Подарете и ја оваа даска за таа да ви возврати со вистинско кулинарско искуство. 🎀

🔪 Што ги прави нашите даски толку посебни?

✅ Изработени од висококвалитетно дрво за долготрајна употреба
✅ Практични и стилски дизајнирани за кујната
✅ Идеални за сецкање, сервирање и декорација

🎁 Подарете го овој кулинарски производ и создадете ги највкусните моменти заедно!
👉 Нека таа го направи го вашиот оброк посебен – порачајте ги нашите персонализирани даски сега!

Спецификации

Бренд
ДРВЕНО КАТЧЕ

Ананас ID

Шифра на производот
VZ47I19U5L

EAN /   код

EAN /   код
AN77EWH13V
720 ДЕНЗаштеда 72 ДЕН
648ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

🔪✨ “Mrs. Always Right” Даска за сечење! 💖🍴

🌟 Подарок за во кујната, за вашата љубов - ТАА СЕКОГАШ Е ВО ПРАВО!
Докажете и готоа сега со нашата персонализирана даска.
Подарете и ја оваа даска за таа да ви возврати со вистинско кулинарско искуство. 🎀

🔪 Што ги прави нашите даски толку посебни?

✅ Изработени од висококвалитетно дрво за долготрајна употреба
✅ Практични и стилски дизајнирани за кујната
✅ Идеални за сецкање, сервирање и декорација

🎁 Подарете го овој кулинарски производ и создадете ги највкусните моменти заедно!
👉 Нека таа го направи го вашиот оброк посебен – порачајте ги нашите персонализирани даски сега!

Спецификации

Бренд
ДРВЕНО КАТЧЕ

Ананас ID

Шифра на производот
VZ47I19U5L

EAN /   код

EAN /   код
AN77EWH13V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.