Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци
Slike ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци

ДРВЕНО КАТЧЕ Дрвена кутија со 6 додатоци

ДРВЕНО КАТЧЕ
1.860 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

💖✨ Засили го пламенот на Љубовта со нашиот уникатен Љубовен прирачник! 🔥🎁

🌟 Изненадете го вашиот љубовен партнер со подарок што се грижи за секој аспект на вашата врска!
Дрвена кутија со 6 додатоци која е повеќе од подарок – таа е прирачник за љубов, погоден за љубовен магичен момент. 💏🎉

🔥 Во секоја кутија има:
1️⃣ Запалка "Come, Baby, Light My Fire" - Запали го пламенот на страста и романтиката.
2️⃣ Секси Коцка - Загревајте ги страстите со игра на случаен избор.
3️⃣ Гумичка за Бришење - Избришете ги погрешните зборови и започнете одново.
4️⃣ Батерија за Енергија - Секогаш имајте енергија за вашата љубовна приказна.
5️⃣ Свеќа за Романтика - Креирајте атмосфера на топлина и романтика.
6️⃣ Магнети за Привлекување - Како симбол на вашата сила да се привлекувате секогаш.

Димензиите на кутијата се 21cm x 15.5cm x 8cm.
Кутијата е изработена од дрво.

🎁 Дозволете љубовта да биде присутна во секој момент од вашиот живот!
Нарачајте го вашиот Љубовен прирачник со сè што е потребно за уникатно љубовно искуство. 🌹💑

Спецификации

Бренд
ДРВЕНО КАТЧЕ

Ананас ID

Шифра на производот
9057IWAKQ6

EAN /   код

EAN /   код
ANV6EWHJBE
1.860 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

💖✨ Засили го пламенот на Љубовта со нашиот уникатен Љубовен прирачник! 🔥🎁

🌟 Изненадете го вашиот љубовен партнер со подарок што се грижи за секој аспект на вашата врска!
Дрвена кутија со 6 додатоци која е повеќе од подарок – таа е прирачник за љубов, погоден за љубовен магичен момент. 💏🎉

🔥 Во секоја кутија има:
1️⃣ Запалка "Come, Baby, Light My Fire" - Запали го пламенот на страста и романтиката.
2️⃣ Секси Коцка - Загревајте ги страстите со игра на случаен избор.
3️⃣ Гумичка за Бришење - Избришете ги погрешните зборови и започнете одново.
4️⃣ Батерија за Енергија - Секогаш имајте енергија за вашата љубовна приказна.
5️⃣ Свеќа за Романтика - Креирајте атмосфера на топлина и романтика.
6️⃣ Магнети за Привлекување - Како симбол на вашата сила да се привлекувате секогаш.

Димензиите на кутијата се 21cm x 15.5cm x 8cm.
Кутијата е изработена од дрво.

🎁 Дозволете љубовта да биде присутна во секој момент од вашиот живот!
Нарачајте го вашиот Љубовен прирачник со сè што е потребно за уникатно љубовно искуство. 🌹💑

Спецификации

Бренд
ДРВЕНО КАТЧЕ

Ананас ID

Шифра на производот
9057IWAKQ6

EAN /   код

EAN /   код
ANV6EWHJBE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.