Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1
Slike Држач за клучеви 8/1

Држач за клучеви 8/1

АКОМ ПРЕМИУМ
119ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии (ДxШxВ): 23 x 14 x 3,7 cm

Спецификации

Бренд
Bez brenda

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
A4GKFHKCRN

EAN /   код

EAN /   код
8606106703467
119ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии (ДxШxВ): 23 x 14 x 3,7 cm

Спецификации

Бренд
Bez brenda

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
A4GKFHKCRN

EAN /   код

EAN /   код
8606106703467
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.