Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman
Slike DS COMICS Дозерка / кутија Superman

DS COMICS Дозерка / кутија Superman

POLLEO SPORT
160ДЕН

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

DS COMICS Дозерка / кутија Superman

Биди суперхерој во организираност!

Од серијата на DC производи креиран е производ со дизајн од твоите омилените суперхерои. Практична кутија, лесна и едноставна за користење. Оваа кутија за таблети ќе стане незаменлив производ во твојата спортска торба.

Содржи пет одвоени прегради, кои ја олеснуваат твојата организираност.

Карактеристики:

  • 5 внатрешни прегради
  • Цврсти и сигурни копчиња за затварање
  • Идеална за чување капсули и таблети

Спецификации

Бренд
DC Comics

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
B46PCZXE12

EAN /   код

EAN /   код
3858892290743
160ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

DS COMICS Дозерка / кутија Superman

Биди суперхерој во организираност!

Од серијата на DC производи креиран е производ со дизајн од твоите омилените суперхерои. Практична кутија, лесна и едноставна за користење. Оваа кутија за таблети ќе стане незаменлив производ во твојата спортска торба.

Содржи пет одвоени прегради, кои ја олеснуваат твојата организираност.

Карактеристики:

  • 5 внатрешни прегради
  • Цврсти и сигурни копчиња за затварање
  • Идеална за чување капсули и таблети

Спецификации

Бренд
DC Comics

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
B46PCZXE12

EAN /   код

EAN /   код
3858892290743
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.