0 thumbnail image for EASTBOUND женска капа WMS MTL FIBER HAT
1 thumbnail image for EASTBOUND женска капа WMS MTL FIBER HAT
Selected image for EASTBOUND женска капа WMS MTL FIBER HAT
Selected image for EASTBOUND женска капа WMS MTL FIBER HAT

EASTBOUND женска капа WMS MTL FIBER HAT

D Sport
999 ДЕНЗаштеда 699 ДЕН
300ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Женските патики EASTBOUND од различни модели ќе ги задоволат и најпребирливите вкусови, а притоа гарантираат удобност при секој чекор. Без разлика дали ќе изберете еден од моделите дизајнирани за зима или есен, ќе бидете воодушевени од функционалноста на овие патики.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
Универзална
Други карактеристики
Најдобра апликација: Животен стил - За секој ден / Зима;

Ананас ID

Шифра на производот
JV8RVUGECW

EAN /   код

EAN /   код
8600605170065
999 ДЕНЗаштеда 699 ДЕН
300ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женските патики EASTBOUND од различни модели ќе ги задоволат и најпребирливите вкусови, а притоа гарантираат удобност при секој чекор. Без разлика дали ќе изберете еден од моделите дизајнирани за зима или есен, ќе бидете воодушевени од функционалноста на овие патики.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
Универзална
Други карактеристики
Најдобра апликација: Животен стил - За секој ден / Зима;

Ананас ID

Шифра на производот
JV8RVUGECW

EAN /   код

EAN /   код
8600605170065
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.