Slike Едукативно тапанче розево
Slike Едукативно тапанче розево

Едукативно тапанче розево

Loco Croco
820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Едукативна играчка за развивање на моториката кај најмалите со музика и светло а воедно се одлична повеќечасовна забава.
• Секое копче има различна мелодија.
• Тапанчињата светат кога ќе бидат допрени. Го поттикнуваат детето на вежба со рачињата.
• Димензии на производот: 25x23x13 cm.
• Димензиина пакувањето: 30x16x14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
44VM68NYVB

EAN /   код

EAN /   код
ANS5Q32X37
820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Едукативна играчка за развивање на моториката кај најмалите со музика и светло а воедно се одлична повеќечасовна забава.
• Секое копче има различна мелодија.
• Тапанчињата светат кога ќе бидат допрени. Го поттикнуваат детето на вежба со рачињата.
• Димензии на производот: 25x23x13 cm.
• Димензиина пакувањето: 30x16x14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
44VM68NYVB

EAN /   код

EAN /   код
ANS5Q32X37
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.