Selected image for ELMEX Паста за заби - кариес profonal 75ml

ELMEX Паста за заби - кариес profonal 75ml

375ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Паста за заби која содржи неутрализатор на шеќерни киселини, и помага во заштита од кариес.

Спецификации

Бренд
ELMEX

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
0WHDC72UKN

EAN /   код

EAN /   код
8718951279551
375ДЕН

Опис на производот

Паста за заби која содржи неутрализатор на шеќерни киселини, и помага во заштита од кариес.

Спецификации

Бренд
ELMEX

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
0WHDC72UKN

EAN /   код

EAN /   код
8718951279551
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.