Selected image for ENGELHARD Исла cassic junior пастили x 30

ENGELHARD Исла cassic junior пастили x 30

310ДЕН

Опис на производот

Пастилите Isla Junior се идеални за деца од 4 години бидејќи не содржат бои, конзерванси и вештачки ароми, туку само природен вкус на јагода. Пастилите за грло се погодни и за вегани, без шеќер и безопасни за млечните заби.
Како да се користи
Деца постари од 4 години по потреба растворуваат 1 пастила полека во устата 6 пати на ден.
Состојки
Екстракт од исландски лишаи, витамин Ц и цинк.
Пакување
20 Исла пастила

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SJ2TL5G70T

EAN /   код

EAN /   код
4104480469190
310ДЕН

Опис на производот

Пастилите Isla Junior се идеални за деца од 4 години бидејќи не содржат бои, конзерванси и вештачки ароми, туку само природен вкус на јагода. Пастилите за грло се погодни и за вегани, без шеќер и безопасни за млечните заби.
Како да се користи
Деца постари од 4 години по потреба растворуваат 1 пастила полека во устата 6 пати на ден.
Состојки
Екстракт од исландски лишаи, витамин Ц и цинк.
Пакување
20 Исла пастила

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SJ2TL5G70T

EAN /   код

EAN /   код
4104480469190
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.