Selected image for ENGELHARD Исла минт пастили х60

ENGELHARD Исла минт пастили х60

386ДЕН

Опис на производот

Состојките во Исла-Нане формираат заштитен слој на респираторната лигавица. На овој начин, воспалената слузница е заштитена и се обновува побрзо.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
032TLJNLP9

EAN /   код

EAN /   код
4104480464119
386ДЕН

Опис на производот

Состојките во Исла-Нане формираат заштитен слој на респираторната лигавица. На овој начин, воспалената слузница е заштитена и се обновува побрзо.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
032TLJNLP9

EAN /   код

EAN /   код
4104480464119
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.