Selected image for ENGELHARD Исла moos паcтили за сува кашлица и грло x60

ENGELHARD Исла moos паcтили за сува кашлица и грло x60

385ДЕН

Опис на производот

Isla moos паcтили за сува кашлица и грло со екстаркт од исландски лишај,30 пастили.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
KN2TLUVOA1

EAN /   код

EAN /   код
4104480461057
385ДЕН

Опис на производот

Isla moos паcтили за сува кашлица и грло со екстаркт од исландски лишај,30 пастили.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
KN2TLUVOA1

EAN /   код

EAN /   код
4104480461057
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.