Selected image for ENGELHARD Исла moos пастили за сува кашлица и грло x30

ENGELHARD Исла moos пастили за сува кашлица и грло x30

235ДЕН

Опис на производот

ISLA MOOS - пастили за смирување на кашлица и засипнатост.
Производот е наменет за употреба и кај возрасни и кај деца.
ISLA MOOS - формира облога што ја штити слузницата на устата и грлото, обезбедувајќи нејзина заштита.
Смирувачкото Isla-Moos помага да се врати рамнотежата на иритираната слузница
Употреба: 1-2 таблети цицаат по потреба неколку пати на ден

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JA2TLOWE56

EAN /   код

EAN /   код
4104480460128
235ДЕН

Опис на производот

ISLA MOOS - пастили за смирување на кашлица и засипнатост.
Производот е наменет за употреба и кај возрасни и кај деца.
ISLA MOOS - формира облога што ја штити слузницата на устата и грлото, обезбедувајќи нејзина заштита.
Смирувачкото Isla-Moos помага да се врати рамнотежата на иритираната слузница
Употреба: 1-2 таблети цицаат по потреба неколку пати на ден

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JA2TLOWE56

EAN /   код

EAN /   код
4104480460128
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.