Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252
Slike ESI Гинко Макс 30/1 100252

ESI Гинко Макс 30/1 100252

ПЗУ Аптека Полин
246ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Формулата Ginkomax комбинира стандардизиран сув екстракт со микронизирани листови од растението Гинко билоба.

Редовно земајќи гинкомакс:
• Поволно влијае на церебралната и периферната циркулација, - Помага при вртоглавица и зуење во ушите
• Ја подобрува меморијата
• Го зголемува снабдувањето на ткивото со кислород
• Елиминира пецкање и вкочанетост
• Го олеснува закрепнувањето по мозочен удар

Нето содржина: 30
• Форма: Таблети
• Пакување: Кутија
• Поле на примена: Усно
• Возраст / население: Возрасни

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Начин на дозирање
Земете една таблета на ден
Е наменето за
• Да се подобри церебралната и периферната циркулација и • За подобрување на меморијата и концентрацијата

Ананас ID

Шифра на производот
JF44K21DH3

EAN /   код

EAN /   код
8008843004003
246ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Формулата Ginkomax комбинира стандардизиран сув екстракт со микронизирани листови од растението Гинко билоба.

Редовно земајќи гинкомакс:
• Поволно влијае на церебралната и периферната циркулација, - Помага при вртоглавица и зуење во ушите
• Ја подобрува меморијата
• Го зголемува снабдувањето на ткивото со кислород
• Елиминира пецкање и вкочанетост
• Го олеснува закрепнувањето по мозочен удар

Нето содржина: 30
• Форма: Таблети
• Пакување: Кутија
• Поле на примена: Усно
• Возраст / население: Возрасни

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Начин на дозирање
Земете една таблета на ден
Е наменето за
• Да се подобри церебралната и периферната циркулација и • За подобрување на меморијата и концентрацијата

Ананас ID

Шифра на производот
JF44K21DH3

EAN /   код

EAN /   код
8008843004003
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.