Selected image for ESI Масло од чајно дрво 10 ml

ESI Масло од чајно дрво 10 ml

270ДЕН

Опис на производот

Етерично масло од листот на Чајно дрво, типичен производ од Автралија, се користи со векови поради неговите својства. Чајното дрво од ЕСИ, 100% чисто, обезбедува активни компоненти (вкупно терпени) повеќе од 38%

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.16 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IM2TL3JZEL

EAN /   код

EAN /   код
8008843004928
270ДЕН

Опис на производот

Етерично масло од листот на Чајно дрво, типичен производ од Автралија, се користи со векови поради неговите својства. Чајното дрво од ЕСИ, 100% чисто, обезбедува активни компоненти (вкупно терпени) повеќе од 38%

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.16 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IM2TL3JZEL

EAN /   код

EAN /   код
8008843004928
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.