Selected image for ESI Мелатонин пура 1 mg 120 таблети

ESI Мелатонин пура 1 mg 120 таблети

310ДЕН

Опис на производот

Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност.
Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YR1TL9QWFK

EAN /   код

EAN /   код
8008843010905
310ДЕН

Опис на производот

Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност.
Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YR1TL9QWFK

EAN /   код

EAN /   код
8008843010905
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.