Selected image for ESI Normolip 5

ESI Normolip 5

430ДЕН

Опис на производот

Диететски додаток врз база на хром и Гама-Оризанол со ферментиран црвен ориз, Фитостероли и поликозаноли, корисен за подобрување на контролата на плазматскиот холетерол. Хромот е хранлива состојка која е корисна во своето дејство врз метаболизмот на масти и шеќери. 5-те природни компоненти, во услови на исхрана глобално контролирана, се корисни за одржување на физиолошките нивоа на холестерол.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
GH2TLFFYR0

EAN /   код

EAN /   код
8008843004133
430ДЕН

Опис на производот

Диететски додаток врз база на хром и Гама-Оризанол со ферментиран црвен ориз, Фитостероли и поликозаноли, корисен за подобрување на контролата на плазматскиот холетерол. Хромот е хранлива состојка која е корисна во своето дејство врз метаболизмот на масти и шеќери. 5-те природни компоненти, во услови на исхрана глобално контролирана, се корисни за одржување на физиолошките нивоа на холестерол.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
GH2TLFFYR0

EAN /   код

EAN /   код
8008843004133
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.