Slike ESI Паста за белеење заби хомеопатска aloe fresh 100 мл
Slike ESI Паста за белеење заби хомеопатска aloe fresh 100 мл

ESI Паста за белеење заби хомеопатска aloe fresh 100 мл

Anni Farm
195ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
За природно бела насмевка. Помага за белеење на забите од чај, кафе, црвено вино, пушење, пожолтени заби. Оваа паста за заби содржи единствена комбинација на природни активни состојки:
Алое вера - омекнувачки ефект
Силициум - природен избелувач
Исландски лишај - прочистувачка активност против дамки на забите
Липа - против дамки на забите
Масло од чајно дрво - природен антисептик
Пеперминт и ментол - природни додатоци за вкус со ладечко дејство
Карбоксиметилкитосан - нормално pH во устата со продолжено дејство
Пакување: 100 мл

Спецификации

Бренд
ESI

Ананас ID

Шифра на производот
MA36CG539Z

EAN /   код

EAN /   код
8008843010059
195ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
За природно бела насмевка. Помага за белеење на забите од чај, кафе, црвено вино, пушење, пожолтени заби. Оваа паста за заби содржи единствена комбинација на природни активни состојки:
Алое вера - омекнувачки ефект
Силициум - природен избелувач
Исландски лишај - прочистувачка активност против дамки на забите
Липа - против дамки на забите
Масло од чајно дрво - природен антисептик
Пеперминт и ментол - природни додатоци за вкус со ладечко дејство
Карбоксиметилкитосан - нормално pH во устата со продолжено дејство
Пакување: 100 мл

Спецификации

Бренд
ESI

Ананас ID

Шифра на производот
MA36CG539Z

EAN /   код

EAN /   код
8008843010059
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.