Selected image for ESI Серенеси форте, 60 таблети

ESI Серенеси форте, 60 таблети

540ДЕН

Опис на производот

Коренот од ашваганда поволно влијае на менталната добросостојба
Мелисата, хмељот и лавандата делуваат релаксирачки во случаи на стрес
Магнезиумот допринесува за нормални функции на нервниот систем
Теанинот е аминокиселина која е присутна во листовите на зелениот чај
Пакување: 60 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CM1TLC36QS

EAN /   код

EAN /   код
8008843133291
540ДЕН

Опис на производот

Коренот од ашваганда поволно влијае на менталната добросостојба
Мелисата, хмељот и лавандата делуваат релаксирачки во случаи на стрес
Магнезиумот допринесува за нормални функции на нервниот систем
Теанинот е аминокиселина која е присутна во листовите на зелениот чај
Пакување: 60 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CM1TLC36QS

EAN /   код

EAN /   код
8008843133291
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.