Slike EVERY DAY Актив нормал /18
Slike EVERY DAY Актив нормал /18

EVERY DAY Актив нормал /18

Anni Farm
190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Влошки со Центар Плус технологија за револуционерна заштита. Со армирано централно јадро и супер-абсорбирачка обвивка.

Спецификации

Бренд
EVERY DAY

Ананас ID

Шифра на производот
PI27CGXDDW

EAN /   код

EAN /   код
5201263006340
190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Влошки со Центар Плус технологија за револуционерна заштита. Со армирано централно јадро и супер-абсорбирачка обвивка.

Спецификации

Бренд
EVERY DAY

Ананас ID

Шифра на производот
PI27CGXDDW

EAN /   код

EAN /   код
5201263006340

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.