Selected image for EVERYDAY Хигиенски влошки sensitive maxi night -18

EVERYDAY Хигиенски влошки sensitive maxi night -18

195ДЕН

Опис на производот

Влошки со обвивка од ткаенина која содржи памук, овозможувајќи и на кожата да дише.
30% подолги од EveryDay Normal!
Погодни за случаи на голем проток и за ноќна употреба.

Спецификации

Бренд
EVERYDAY

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VZ37XCKN47

EAN /   код

EAN /   код
5201263006395
195ДЕН

Опис на производот

Влошки со обвивка од ткаенина која содржи памук, овозможувајќи и на кожата да дише.
30% подолги од EveryDay Normal!
Погодни за случаи на голем проток и за ноќна употреба.

Спецификации

Бренд
EVERYDAY

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VZ37XCKN47

EAN /   код

EAN /   код
5201263006395
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.