0 thumbnail image for FANTAZIJA Дилдо среден силиконски анален
1 thumbnail image for FANTAZIJA Дилдо среден силиконски анален
Selected image for FANTAZIJA Дилдо среден силиконски анален
Selected image for FANTAZIJA Дилдо среден силиконски анален

FANTAZIJA Дилдо среден силиконски анален

Fantazija
799ДЕН

Опис на производот

Средниот силиконски анален дилдо ќе ги воодушеви сите љубители на анална стимулација. Направен е од квалитетен и глаток силикон, безбеден за употреба. Вкупната должина изнесува 11.5cm, додека најширокиот дел изнесува 2.7cm. За максимално уживање, пријатна пенетрација и максимална удобност, употребувајте лубрикант на база на вода.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JELF52YCDG

EAN /   код

EAN /   код
ANE9XS410A
799ДЕН

Опис на производот

Средниот силиконски анален дилдо ќе ги воодушеви сите љубители на анална стимулација. Направен е од квалитетен и глаток силикон, безбеден за употреба. Вкупната должина изнесува 11.5cm, додека најширокиот дел изнесува 2.7cm. За максимално уживање, пријатна пенетрација и максимална удобност, употребувајте лубрикант на база на вода.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JELF52YCDG

EAN /   код

EAN /   код
ANE9XS410A
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.