Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.
Slike FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.

FANTAZIJA Мек реалистичен вибратор Greedy Guy Flesh, 24см.

Fantazija
1.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ви го претставуваме мекиот реалистичен вибратор „Greedy Guy Flesh“ долг 24см.
Овој вибратор е специјално дизајниран да обезбеди автентично чувство и задоволство.
Со вкупна должина од 24см. и дијаметар од 5,6см. на најширокиот дел, вибраторот „Greedy Guy Flesh“ обезбедува чувство на исполнетост и интензивна стимулација.
Направен од висококвалитетен TPE материјал, овој вибратор е мек на допир и безбеден за употреба.
Материјалот TPE е пријатен за кожата и обезбедува непречено лизгање за дополнителна удобност.
Вибраторот „Greedy Guy Flesh“ работи на 2 AA батерии, кои обезбедуваат моќни вибрации за незаборавно задоволство.
За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата да биде уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Карактеристики

Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
YZA12MS63X

EAN /   код

EAN /   код
ANT75S0PMK
1.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ви го претставуваме мекиот реалистичен вибратор „Greedy Guy Flesh“ долг 24см.
Овој вибратор е специјално дизајниран да обезбеди автентично чувство и задоволство.
Со вкупна должина од 24см. и дијаметар од 5,6см. на најширокиот дел, вибраторот „Greedy Guy Flesh“ обезбедува чувство на исполнетост и интензивна стимулација.
Направен од висококвалитетен TPE материјал, овој вибратор е мек на допир и безбеден за употреба.
Материјалот TPE е пријатен за кожата и обезбедува непречено лизгање за дополнителна удобност.
Вибраторот „Greedy Guy Flesh“ работи на 2 AA батерии, кои обезбедуваат моќни вибрации за незаборавно задоволство.
За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата да биде уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Карактеристики

Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
YZA12MS63X

EAN /   код

EAN /   код
ANT75S0PMK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.