Slike FANTAZIJA Транспарентна навлака за пенис
Slike FANTAZIJA Транспарентна навлака за пенис

FANTAZIJA Транспарентна навлака за пенис

Fantazija
199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Навлаката за пенис служи дополнително да ја стимулира вашата партнерка за време на самата пенетрација. Има топчеста структура која е многу пријатна за време на стимулацијата на вагиналниот отвор, а воедно има и додаток кој врши стимулација на клиторисот за време на пенетрацијата. Изработена е од квалитетен силикон и има должина од 12,5cm, надворешниот пречник е 3cm, внатрешниот 2,2cm. Moже да служи и за зголемување на пенисот и како траен кондом.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Ананас ID

Шифра на производот
QZKF5YRHKI

EAN /   код

EAN /   код
ANZGWS4PLH
199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Навлаката за пенис служи дополнително да ја стимулира вашата партнерка за време на самата пенетрација. Има топчеста структура која е многу пријатна за време на стимулацијата на вагиналниот отвор, а воедно има и додаток кој врши стимулација на клиторисот за време на пенетрацијата. Изработена е од квалитетен силикон и има должина од 12,5cm, надворешниот пречник е 3cm, внатрешниот 2,2cm. Moже да служи и за зголемување на пенисот и како траен кондом.

Спецификации

Бренд
FANTAZIJA

Ананас ID

Шифра на производот
QZKF5YRHKI

EAN /   код

EAN /   код
ANZGWS4PLH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.