Slike FILA Бариерна маст filaggrin protect 60ml
Slike FILA Бариерна маст filaggrin protect 60ml

FILA Бариерна маст filaggrin protect 60ml

ПЗУ Аптека Полин
890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
FILAGGRIN PROTECT бариерна маст 60 ml е наменета за нега на атопична и сува кожа.
Се нанесува на чиста и сува кожа 2-3 пати во денот,

Спецификации

Бренд
FILA

Ананас ID

Шифра на производот
BQBSPH7AVF

EAN /   код

EAN /   код
5319992081016
890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
FILAGGRIN PROTECT бариерна маст 60 ml е наменета за нега на атопична и сува кожа.
Се нанесува на чиста и сува кожа 2-3 пати во денот,

Спецификации

Бренд
FILA

Ананас ID

Шифра на производот
BQBSPH7AVF

EAN /   код

EAN /   код
5319992081016
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.