Slike FINISH Сет за машина за садови
Slike FINISH Сет за машина за садови

FINISH Сет за машина за садови

АНАНАС ШОП
1.758ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINISH Сет за машина за садови:
- FINISH Таблети за садови Квантум се во 1 74 лимон
- FINISH Сјај лимон 400мл
- FINISH Сол за садови 2кг.

Спецификации

Бренд
Finish

Ананас ID

Шифра на производот
4PDV1YQVD2

EAN /   код

EAN /   код
ANBNNP16I2
1.758ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINISH Сет за машина за садови:
- FINISH Таблети за садови Квантум се во 1 74 лимон
- FINISH Сјај лимон 400мл
- FINISH Сол за садови 2кг.

Спецификации

Бренд
Finish

Ананас ID

Шифра на производот
4PDV1YQVD2

EAN /   код

EAN /   код
ANBNNP16I2

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.