Slike FONEX Gummy Гел за коса 700 гр.
Ново
Slike FONEX Gummy Гел за коса 700 гр.
Ново

FONEX Gummy Гел за коса 700 гр.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy гелот за коса од FONEX е врвен производ за стилизирање на косата со максимална фиксација.
Овој гел нуди голема цврстина и долготрајност нафризурите, правејќи го идеален за зачувување на фризурата во текот на целиот ден.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
8TSXOHVY3R

EAN /   код

EAN /   код
8691988006904
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy гелот за коса од FONEX е врвен производ за стилизирање на косата со максимална фиксација.
Овој гел нуди голема цврстина и долготрајност нафризурите, правејќи го идеален за зачувување на фризурата во текот на целиот ден.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
8TSXOHVY3R

EAN /   код

EAN /   код
8691988006904
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.