0 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
1 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
2 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
3 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
4 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
5 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
6 thumbnail image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4
Selected image for GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4

GORENJE Фрижидер Nrk 619 Eabxl4

29.990ДЕН

Износ на рата: 5000 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А++ класата ви овозможува да заштедите енергија и да ја намалите сметката за електрична енергија.
• КАПАЦИТЕТ: Вкупниот бруто волумен од 320 l, со 210 l за фрижидерот и 110 l за замрзнувачот, обезбедува доволно простор за сите ваши намирници.
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Електронската контрола со LED дисплеј го олеснува поставувањето и контролирањето на температурата.
• ДИЗАЈН: Со модерен изглед, со можност за промена на страната на отворот на вратата, овој фрижидер лесно се вклопува во секоја кујна.
• ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРИДОБИВКИ: Има 3 фиоки за замрзнување и полици за шишиња, што придонесува за подобра организација на просторот.

Дали барате сигурен и простран фрижидер кој совршено ќе се вклопи во вашиот дом? Комбинираниот фрижидер GORENJE NRK 619E ABXL4 црна ви нуди се што ви е потребно за чување на храната на оптимална температура. Со енергетска класа А++, овој модел е дизајниран да биде економичен, а во исто време обезбедува доволно простор за сите ваши потреби.

Внатрешноста е внимателно дизајнирана за максимално да го искористи просторот. Фрижидерот доаѓа со практични полици за шишиња и дополнителни полици на вратата, што ви овозможува уредно и јасно да ја чувате целата храна. Делот за замрзнување со три фиоки обезбедува доволно простор за долгорочно складирање на замрзната храна.

Управувањето со температурата е едноставно благодарение на електронската контрола со LED дисплеј. Без разлика дали сакате да изладите пијалок за брзо освежување или да ја одржувате храната свежа, овој фрижидер ви овозможува лесно да ја прилагодите температурата според вашите потреби.

Не само што е функционален, туку и дизајниран да се вклопи во секој простор. Со можност за промена на страната на отворот на вратата, овој фрижидер можете да го поставите онаму каде што најмногу ви одговара. Покрај тоа, тивката работа од само 38 dB(A) гарантира дека вашиот дом останува мирен и тивок.

Доколку сакате да ја подобрите вашата кујна со сигурен и стилски фрижидер, GORENJE NRK 619E ABXL4 црната боја е вистинскиот избор за вас. Посетете ја нашата страница и дознајте повеќе за овој модел кој ќе ги задоволи сите ваши потреби за ладење и замрзнување.

Спецификации

Бренд
GORENJE

Тежина и димензии

Тежина
65 kg
Ширина
600 mm
Длабочина
592 mm
Висина
1850 mm
Тежина
59 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Карактеристики

Ниво на бучава
38 dB

Ананас ID

Шифра на производот
LGBJD9OO3T

EAN /   код

EAN /   код
3838782495304
29.990ДЕН

Износ на рата: 5000 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А++ класата ви овозможува да заштедите енергија и да ја намалите сметката за електрична енергија.
• КАПАЦИТЕТ: Вкупниот бруто волумен од 320 l, со 210 l за фрижидерот и 110 l за замрзнувачот, обезбедува доволно простор за сите ваши намирници.
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Електронската контрола со LED дисплеј го олеснува поставувањето и контролирањето на температурата.
• ДИЗАЈН: Со модерен изглед, со можност за промена на страната на отворот на вратата, овој фрижидер лесно се вклопува во секоја кујна.
• ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРИДОБИВКИ: Има 3 фиоки за замрзнување и полици за шишиња, што придонесува за подобра организација на просторот.

Дали барате сигурен и простран фрижидер кој совршено ќе се вклопи во вашиот дом? Комбинираниот фрижидер GORENJE NRK 619E ABXL4 црна ви нуди се што ви е потребно за чување на храната на оптимална температура. Со енергетска класа А++, овој модел е дизајниран да биде економичен, а во исто време обезбедува доволно простор за сите ваши потреби.

Внатрешноста е внимателно дизајнирана за максимално да го искористи просторот. Фрижидерот доаѓа со практични полици за шишиња и дополнителни полици на вратата, што ви овозможува уредно и јасно да ја чувате целата храна. Делот за замрзнување со три фиоки обезбедува доволно простор за долгорочно складирање на замрзната храна.

Управувањето со температурата е едноставно благодарение на електронската контрола со LED дисплеј. Без разлика дали сакате да изладите пијалок за брзо освежување или да ја одржувате храната свежа, овој фрижидер ви овозможува лесно да ја прилагодите температурата според вашите потреби.

Не само што е функционален, туку и дизајниран да се вклопи во секој простор. Со можност за промена на страната на отворот на вратата, овој фрижидер можете да го поставите онаму каде што најмногу ви одговара. Покрај тоа, тивката работа од само 38 dB(A) гарантира дека вашиот дом останува мирен и тивок.

Доколку сакате да ја подобрите вашата кујна со сигурен и стилски фрижидер, GORENJE NRK 619E ABXL4 црната боја е вистинскиот избор за вас. Посетете ја нашата страница и дознајте повеќе за овој модел кој ќе ги задоволи сите ваши потреби за ладење и замрзнување.

Спецификации

Бренд
GORENJE

Тежина и димензии

Тежина
65 kg
Ширина
600 mm
Длабочина
592 mm
Висина
1850 mm
Тежина
59 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Карактеристики

Ниво на бучава
38 dB

Ананас ID

Шифра на производот
LGBJD9OO3T

EAN /   код

EAN /   код
3838782495304
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.