0 thumbnail image for GSK Корега 30 таблети
1 thumbnail image for GSK Корега 30 таблети
Selected image for GSK Корега 30 таблети
Selected image for GSK Корега 30 таблети

GSK Корега 30 таблети

340ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Corega Био формула антибактериски таблетки за чистење на протези 30 таблети

Спецификации

Бренд
GSK

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MLB4KFQHHT

EAN /   код

EAN /   код
3830029293193
340ДЕН

Опис на производот

Corega Био формула антибактериски таблетки за чистење на протези 30 таблети

Спецификации

Бренд
GSK

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MLB4KFQHHT

EAN /   код

EAN /   код
3830029293193
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.