Selected image for GSK Kрем за фиксација на протези corega extra strong 40g

GSK Kрем за фиксација на протези corega extra strong 40g

380ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Corega забно лепило за прицврстување на протези (вилица) за непцето 40g

Спецификации

Бренд
GSK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
AVHDCIE5UB

EAN /   код

EAN /   код
3800132250659
380ДЕН

Опис на производот

Corega забно лепило за прицврстување на протези (вилица) за непцето 40g

Спецификации

Бренд
GSK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
AVHDCIE5UB

EAN /   код

EAN /   код
3800132250659
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.