Slike GYMSTICK Тег хексагонален гумиран  20кг
Slike GYMSTICK Тег хексагонален гумиран  20кг

GYMSTICK Тег хексагонален гумиран 20кг

POLLEO SPORT
6.390ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

GYMSTICK Тег хексагонален гумиран 20кг

Спецификации

Бренд
Gymstick

Tehnički detalji

Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UOZ1IR4QVV

EAN /   код

EAN /   код
6430062514896
6.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

GYMSTICK Тег хексагонален гумиран 20кг

Спецификации

Бренд
Gymstick

Tehnički detalji

Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UOZ1IR4QVV

EAN /   код

EAN /   код
6430062514896
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.