Slike HEALYHY LIFE Sure check тест за бременост
Slike HEALYHY LIFE Sure check тест за бременост

HEALYHY LIFE Sure check тест за бременост

Anni Farm
170ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Surecheck го отчитува присуството на хормонот Human Chorionic Gonadotropin (hCG), кој се излачува во урината малку по забременувањето

Спецификации

Бренд
HEALYHY LIFE

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
SN8MU0EQ3K

EAN /   код

EAN /   код
ANFB3PPCZW
170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Surecheck го отчитува присуството на хормонот Human Chorionic Gonadotropin (hCG), кој се излачува во урината малку по забременувањето

Спецификации

Бренд
HEALYHY LIFE

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
SN8MU0EQ3K

EAN /   код

EAN /   код
ANFB3PPCZW

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.