Slike HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g
Slike HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g

HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g

Anni Farm
115ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SMZMU0582R

EAN /   код

EAN /   код
9062300101093
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SMZMU0582R

EAN /   код

EAN /   код
9062300101093
Понуди од други продавачи за истиот производ
HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g
HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g
105ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g
HIPP 6143/255 телешки оброк со ориз и морков каша 190 g
105ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.