Slike HIPP Млечна формула за доенчиња 300 g 2 комбиотик
Slike HIPP Млечна формула за доенчиња 300 g 2 комбиотик

HIPP Млечна формула за доенчиња 300 g 2 комбиотик

Anni Farm
580ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
JS99UH0KZE

EAN /   код

EAN /   код
9062300108870
580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
JS99UH0KZE

EAN /   код

EAN /   код
9062300108870

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.