Selected image for HIPP Овошно пире за бебиња јаболко, банана и јагода 4M+ 100гр

HIPP Овошно пире за бебиња јаболко, банана и јагода 4M+ 100гр

74ДЕН

Опис на производот

HiPP овошна забава е идеална закуска за вашите малечки. Веќе подготвени за лесно консумирање дури и кога не сте дома. Понудете лесен и природен извор на енергија на вашите активни малечки со HiPP органско овошно пире. Сите состојки се од органско потекло: банана, јаболко, јагода.

Спецификации

Бренд
HIPP

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Ананас ID

Шифра на производот
8157X9HFY1

EAN /   код

EAN /   код
9062300133759
74ДЕН

Опис на производот

HiPP овошна забава е идеална закуска за вашите малечки. Веќе подготвени за лесно консумирање дури и кога не сте дома. Понудете лесен и природен извор на енергија на вашите активни малечки со HiPP органско овошно пире. Сите состојки се од органско потекло: банана, јаболко, јагода.

Спецификации

Бренд
HIPP

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Ананас ID

Шифра на производот
8157X9HFY1

EAN /   код

EAN /   код
9062300133759
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.