Selected image for HUMMEL Дрес HML FIRST PERFORMANCE JERSEY S/S

HUMMEL Дрес HML FIRST PERFORMANCE JERSEY S/S

D Sport
1.999ДЕН

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

HUMMEL Дрес HML FIRST PERFORMANCE JERSEY S/S

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EINHLEF8V5

EAN /   код

EAN /   код
5700495440019
1.999ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Дрес HML FIRST PERFORMANCE JERSEY S/S

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EINHLEF8V5

EAN /   код

EAN /   код
5700495440019
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.