Selected image for HUMMEL Дрес HMLCORE XK POLY  S/S KIDS

HUMMEL Дрес HMLCORE XK POLY S/S KIDS

D Sport
1.499ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Дрес за деца

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
HM63AJ8C9L

EAN /   код

EAN /   код
5700497396734
1.499ДЕН

Опис на производот

Дрес за деца

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
HM63AJ8C9L

EAN /   код

EAN /   код
5700497396734
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.