Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLAUTHENTIC POLY

HUMMEL Шорцеви HMLAUTHENTIC POLY

D Sport
1.490ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
57D3ADF9HS

EAN /   код

EAN /   код
5700495725444
1.490ДЕН

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
57D3ADF9HS

EAN /   код

EAN /   код
5700495725444
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.