Selected image for HUMMEL Шорцеви  за пливање

HUMMEL Шорцеви за пливање

D Sport
1.590ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви за пливање

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Големина
4
Тип на производ
Детски Шорцеви за Пливање

Ананас ID

Шифра на производот
BT6E6Q4O8I

EAN /   код

EAN /   код
8682902457285
1.590ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви за пливање

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Големина
4
Тип на производ
Детски Шорцеви за Пливање

Ананас ID

Шифра на производот
BT6E6Q4O8I

EAN /   код

EAN /   код
8682902457285
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.