Selected image for HUMMEL Топ HMLCLEA SEAMLESS SPORTS

HUMMEL Топ HMLCLEA SEAMLESS SPORTS

D Sport
2.299 ДЕНЗаштеда 920 ДЕН
1.379ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Спортски Градник

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
RG03ASCC9Z

EAN /   код

EAN /   код
5700497862079
2.299 ДЕНЗаштеда 920 ДЕН
1.379ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Спортски Градник

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
RG03ASCC9Z

EAN /   код

EAN /   код
5700497862079
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.