Selected image for ICEPEAK Детска капа Halle KD 4-52856-878 сина

ICEPEAK Детска капа Halle KD 4-52856-878 сина

D Sport
1.299 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
909ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

• Состав: 100% акрилик
• Поставата: 100% полиестер

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
RIJ7243LWJ

EAN /   код

EAN /   код
6438549178869
1.299 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
909ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Состав: 100% акрилик
• Поставата: 100% полиестер

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
RIJ7243LWJ

EAN /   код

EAN /   код
6438549178869
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.