0 thumbnail image for ICEPEAK Капа Harcourt сива
1 thumbnail image for ICEPEAK Капа Harcourt сива
Selected image for ICEPEAK Капа Harcourt сива
Selected image for ICEPEAK Капа Harcourt сива

ICEPEAK Капа Harcourt сива

D Sport
1.099 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
769ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

• Два слоја
• Редовно вклопување
• 100% акрилик

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Зима
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
LG4VRXRS27

EAN /   код

EAN /   код
6438488726336
1.099 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
769ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Два слоја
• Редовно вклопување
• 100% акрилик

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Зима
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
LG4VRXRS27

EAN /   код

EAN /   код
6438488726336
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.