0 thumbnail image for INTEX Базен Со Метална Рамка, Со Пумпа, Филтер И Скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма
1 thumbnail image for INTEX Базен Со Метална Рамка, Со Пумпа, Филтер И Скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма
Selected image for INTEX Базен Со Метална Рамка, Со Пумпа, Филтер И Скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма
Selected image for INTEX Базен Со Метална Рамка, Со Пумпа, Филтер И Скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма

INTEX Базен Со Метална Рамка, Со Пумпа, Филтер И Скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
32.000 ДЕНЗаштеда 12.001 ДЕН
19.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

INTEX Базен со метална рамка, со пумпа, филтер и скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма

Карактеристики:

 • Видови базени: базен со рамки
 • Форми: правоаголни
 • Капацитети: 6836 L
 • Капацитет на филтрирање: 2006 l/h
 • Напон на пумпата: 220 - 240 V
 • Ширина: 4000 mm
 • Висина: 1070 mm
 • Длабочина: 2000 mm
 • Ширина на пакувањето: 498,5 mm
 • Длабочина на пакувањето: 530,2 mm
 • Висина на пакувањето: 1162 mm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg
Ширина
4000 mm
Длабочина
2000 mm
Висина
1070 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Облик
Правоаголни
Други карактеристики
Сезона: Лето; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 59,7; Ширина на пакувањето [mm]: 498,5; Длабочина на пакувањето [mm]: 530,2; Висина на пакувањето [mm]: 1162; Тежина на пакувањето [kg]: 67,9; Капацитет на филтрирање [l/h]: 2006 година; Напон на пумпата: 220 - 240 V; Содржи пумпа за филтрирање: Да; Скала: Да;
Капацитет (L)
6836 L

Ананас ID

Шифра на производот
FT0XLP5HW3

EAN /   код

EAN /   код
6941057414478
32.000 ДЕНЗаштеда 12.001 ДЕН
19.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

INTEX Базен со метална рамка, со пумпа, филтер и скала 4 x 2 x 1 Рамка со призма

Карактеристики:

 • Видови базени: базен со рамки
 • Форми: правоаголни
 • Капацитети: 6836 L
 • Капацитет на филтрирање: 2006 l/h
 • Напон на пумпата: 220 - 240 V
 • Ширина: 4000 mm
 • Висина: 1070 mm
 • Длабочина: 2000 mm
 • Ширина на пакувањето: 498,5 mm
 • Длабочина на пакувањето: 530,2 mm
 • Висина на пакувањето: 1162 mm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg
Ширина
4000 mm
Длабочина
2000 mm
Висина
1070 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Облик
Правоаголни
Други карактеристики
Сезона: Лето; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 59,7; Ширина на пакувањето [mm]: 498,5; Длабочина на пакувањето [mm]: 530,2; Висина на пакувањето [mm]: 1162; Тежина на пакувањето [kg]: 67,9; Капацитет на филтрирање [l/h]: 2006 година; Напон на пумпата: 220 - 240 V; Содржи пумпа за филтрирање: Да; Скала: Да;
Капацитет (L)
6836 L

Ананас ID

Шифра на производот
FT0XLP5HW3

EAN /   код

EAN /   код
6941057414478
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.