Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
2.145 ДЕНЗаштеда 429 ДЕН
1.716ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x300cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
80x300cm

Ананас ID

Шифра на производот
KA6QJQF5O5

EAN /   код

EAN /   код
ANMP3DHXNL
2.145 ДЕНЗаштеда 429 ДЕН
1.716ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x300cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
80x300cm

Ананас ID

Шифра на производот
KA6QJQF5O5

EAN /   код

EAN /   код
ANMP3DHXNL

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.