Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
5.390 ДЕНЗаштеда 1.078 ДЕН
4.312ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Боја:Светло кафена

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 180x280cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Големина
180x280cm

Ананас ID

Шифра на производот
A5IQJU3YV9

EAN /   код

EAN /   код
ANDV1DH4U4
5.390 ДЕНЗаштеда 1.078 ДЕН
4.312ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 180x280cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Големина
180x280cm

Ананас ID

Шифра на производот
A5IQJU3YV9

EAN /   код

EAN /   код
ANDV1DH4U4

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.