Slike JGL Pantexol крема , 25 g
Slike JGL Pantexol крема , 25 g

JGL Pantexol крема , 25 g

ПЗУ Аптека Полин
165ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пантексол кремот е погоден и за помали изгореници и иритација на кожата. Содржи активна состојка d-пантенол која дејствува брзо и го подмладува оштетениот површински слој на кожата, одржува оптимална влага и создава заштитен слој кој ја штити кожата од негативни ефекти.

Спецификации

Бренд
JGL

Ананас ID

Шифра на производот
WZM6XPBFFZ

EAN /   код

EAN /   код
3858881053816
165ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пантексол кремот е погоден и за помали изгореници и иритација на кожата. Содржи активна состојка d-пантенол која дејствува брзо и го подмладува оштетениот површински слој на кожата, одржува оптимална влага и создава заштитен слој кој ја штити кожата од негативни ефекти.

Спецификации

Бренд
JGL

Ананас ID

Шифра на производот
WZM6XPBFFZ

EAN /   код

EAN /   код
3858881053816
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.