Selected image for JUNGLE Глодалка Силикон Мече 3М+ 31001299 Розе

JUNGLE Глодалка Силикон Мече 3М+ 31001299 Розе

ЕНЦИ МЕНЦИ
290ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН МЕЧЕ РОЗЕ 3М+ 31001299 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
I6Q96VQYUP

EAN /   код

EAN /   код
8600827667411
290ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН МЕЧЕ РОЗЕ 3М+ 31001299 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
I6Q96VQYUP

EAN /   код

EAN /   код
8600827667411
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.