Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил
Slike К2 синтетичка крпа за бришење автомобил

К2 синтетичка крпа за бришење автомобил

АКОМ ПРЕМИУМ
399ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Синтетичката дивокоза всушност ја апсорбира нечистотијата и нечистотијата од површината на автомобилот.
Ги чисти и суши каросеријата и прозорците на автомобилот.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Синтетичка крпа за бришење автомобил

Ананас ID

Шифра на производот
AN9DRN790W

EAN /   код

EAN /   код
5906534004000
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Синтетичката дивокоза всушност ја апсорбира нечистотијата и нечистотијата од површината на автомобилот.
Ги чисти и суши каросеријата и прозорците на автомобилот.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Синтетичка крпа за бришење автомобил

Ананас ID

Шифра на производот
AN9DRN790W

EAN /   код

EAN /   код
5906534004000
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.