0 thumbnail image for KAPPA Детски женски дуксер Becky kid
1 thumbnail image for KAPPA Детски женски дуксер Becky kid
Selected image for KAPPA Детски женски дуксер Becky kid
Selected image for KAPPA Детски женски дуксер Becky kid

KAPPA Детски женски дуксер Becky kid

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 999 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Црн дуксер со качулка на девојчињата KAPPA, Беки Кид

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.54 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
ND8WFU0VEK

EAN /   код

EAN /   код
8059075470760
1.999 ДЕНЗаштеда 999 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Црн дуксер со качулка на девојчињата KAPPA, Беки Кид

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.54 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
ND8WFU0VEK

EAN /   код

EAN /   код
8059075470760
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.